Nasze dane:
+48 781 591 941
grzesio4@buziaczek.pl

NOWOCZESNY FILM
ŚLUBNY

Zobacz nasze portfolio

O NAS

Firma ProfiStudio zajmuje się realizacją nowoczesnych filmów okolicznościowych, przede wszystkim wykonywaniem reportaży z wesel, ślubów, komunii i studniówek full Hd, 4K.

Zamiłowanie do filmowania, doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt 4k, sprawia że nawet najmniejsze detale nam nie umkną. Pracujemy z pasją, lubimy wyzwania i pracę zespołową. Jesteśmy ”niewidzialni”. Każdy kolejny projekt to wzbogacające i inspirujące spotkanie z ludźmi to także nowe doświadczenia. Staramy się jak najlepiej wyczuć potrzeby klienta, wytworzyć twórczą i wyjątkową atmosferę pracy, która potem przełoży się na złożony proces opowiadania obrazem i uchwyci emocje tak ważne w tym wyjątkowym dla Was dniu.

Ważne są dla nas historie ludzkie, atmosfera miejsc, przełomowe momenty w życiu. Nie jesteśmy zamknięci na nowe wyzwania i doświadczenia. Nowoczesny film ślubny w jakości 4k, to efekt naszej pracy, to Wasze historie.

Firma posiada certyfikat zezwalający na filmowanie oraz fotografowanie w obiektach sakralnych.

Nasze loty są bezpieczne – uprawnienia VLOS + ubezpieczenie.

NASZE STATYSTYKI

890h

Godzin filmowania

74

Sesji zdjęciowych

42021

Pokonanych km

Oferta

Cena 2500

OFERTA

Film ślubny

Reportaż od przygotowań do 1 po północy 2500zł

W cenie:

1 operator, ujęcia z powietrza, film w jakości Full-HD, Czas trwania gotowego filmu – do 120 minut, teledysk/skrót ślubny, wywiady

Opcjonalnie

– Filmowa sesja plenerowa innego dnia + 600zł
– dodatkowy operator +1200
– dron z operatorem + 800
– wersja filmu 4k + 1000zł
– teledysk THE SAME DAY EDIT + 1200

KONTAKT

W kilku prostych słowach opiszcie co planujecie, jak ma wyglądać Wasz dzień, kim jesteście i jakich zdjęć oczekujecie. Jeśli będziemy dysponować wolnym terminem, z przyjemnością wyślemy swoją ofertę.

Nasze dane :
+48 781 591 941

 

Gdzie pracujemy

Nasz zasięg obejmuje całą Polskę a nawet zagranicę nie jesteśmy ograniczeni kilometrami. Najczęstszymi klientami jednak są mieszkańcy woj Lubelskiego i Mazowieckiego tj: Warszawa, Lublin, Parczew, Lubartów, Kocka, Siedlce, Radzyń Podlaski, Łuków i okolic.

Napisz do nas