O nas

Co robimy

Firma ProfiStudio zajmuje się realizacją, wideofilmowaniem filmów okolicznościowych, przede wszystkim wykonywaniem reportaży z wesel, ślubów, komunii i studniówek full Hd DSLR.
15 letnie doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt cyfrowy full hd ze zmienną optyką daje Państwu gwarancję pełnej satysfakcji oraz zadowolenia a dla najbardziej wymagających, filmujemy lustrzankami DSLR. Pracujemy z pasją, lubimy wyzwania i pracę zespołową. Każdy kolejny projekt to wzbogacające i inspirujące spotkanie z ludźmi to także nowe doświadczenia. Staramy się jak najlepiej wyczuć potrzeby klienta, wytworzyć twórczą i wyjątkową atmosferę pracy, która potem przełoży się na złożony proces opowiadania obrazem. Ważne są dla nas emocje, historie ludzkie, atmosfera miejsc, przełomowe momenty w życiu. Nie jesteśmy zamknięci na nowe wyzwania. Wsłuchujemy się w historie naszych bohaterów.
Jednak najlepiej nawet wykonany film to nie wszystko – proponujemy zatem Państwu również , fotoreportaże z przebiegu uroczystości w postaci zdjęć wykonanych podczas przygotowań, uroczystości w kościele a także przyjęcia czy też w plenerze.
Do każdego zlecenia wideofilmowania oraz fotografii podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego na każdym etapie realizacji mają Państwo wpływ na jego ostateczny efekt. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i sugestie, tak aby spełnić Państwa oczekiwania.
Firma posiada certyfikat zezwalający na filmowanie oraz fotografowanie w obiektach sakralnych.

Gdzie pracujemy

Nasz zasięg obejmuje całą Polskę a nawet zagranicę nie jesteśmy ograniczeni kilometrami. Najczęstszymi klientami jednak są mieszkańcy woj Lubelskiego i Mazowieckiego tj: Warszawa, Lublin, Parczew, Lubartów, Kocka, Siedlce, Radzyń Podlaski, Łuków i okolic.