Skontaktuj się z nami:
+48 781 591 941

O NAS

Firma ProfiStudio zajmuje się realizacją, wideofilmowaniem filmów okolicznościowych, przede wszystkim wykonywaniem reportaży z wesel, ślubów, komunii i studniówek full Hd DSLR.

Cześć, nazywam się Grzegorz i lubię dobrą kawę Zamiłowanie do filmów ślubnych zaczęło się parę lat temu i trwa do nadal, Poznawanie nowych ludzi, tworzenie nowych historii, uwiecznianie tak ulotnych chwil to sztuka w której się odnalazłem i w której wypracowałem swój styl. Oferuję Wam film w formie tradycyjnej dłuższy, lub nowoczesnej krótszy.

Mój profesjonalizm to umiejętność bycia nie zauważalnym, to wyczucie smaku w tym co robię, ciągłe podnoszenie kwalifikacji ale również inwestycje w sprzęt, który bardzo podnosi efekt pracy. Każdy kolejny projekt to wzbogacające i inspirujące spotkanie z ludźmi to także nowe doświadczenia. Staram się jak najlepiej wyczuć potrzeby klienta, stworzyć twórczą i wyjątkową atmosferę pracy, która potem przełoży się na złożony proces opowiadania obrazem i uchwyci emocje tak ważne w tym wyjątkowym dla Was dniu.

Ważne są dla historie ludzkie, atmosfera miejsc, przełomowe momenty w życiu. Nie jesteśmy zamknięci na nowe wyzwania i doświadczenia. Nowoczesny, kreatywny film ślubny w jakości 4k z dbałością o szczegóły, ukaże Wasze historie, wzruszenia, uczucia, radość, łzy.

Firma posiada certyfikat zezwalający na filmowanie oraz fotografowanie w obiektach sakralnych.

Nasze loty są bezpieczne – uprawnienia VLOS + ubezpieczenie.